اتوبوس بازار لوبیا قیمت حبوبات حبوبات بسته بندی شرکتی

اتوبوس: بازار لوبیا قیمت حبوبات حبوبات بسته بندی شرکتی اخبار اقتصادی نبض بازار قیمت حبوبات

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی برجام قابل مذاکره مجدد نیست / نهاوندیان

معاون اقتصادی رییس جمهور در گفت‌وگو با شبکه سی ان ان تاکید کرد که هیچ یک از طرف‌ها حاضر به مذاکره‌ی مجدد در مورد برجام نیستند و مذاکره مجدد در مورد برجام امکان

برجام قابل مذاکره مجدد نیست / نهاوندیان

نهاوندیان: برجام قابل مذاکره مجدد نیست

عبارات مهم : ایران

معاون اقتصادی رییس جمهور در گفت وگو با شبکه سی ان ان تاکید کرد که هیچ یک از طرف ها حاضر به مذاکره ی مجدد در مورد برجام نیستند و مذاکره مجدد در مورد برجام امکان پذیر نیست.

به گزارش ایسنا، محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رییس جمهور در مصاحبه با سی ان ان گفت: من فکر می کنم ترامپ یک وقت را به عنوان رییس جمهور تازه جهت شروع یک ابتکار سازنده در قبال کشور عزیزمان ایران از دست داد.

برجام قابل مذاکره مجدد نیست / نهاوندیان

وی افزود: او به طور مکرر از لحن تند و خصمانه علیه کشور عزیزمان ایران و مردمش استفاده کرد که باعث خشم همه شده است است و همه خصومت های گذشته به مردم یادآوری شده است هست. از جمله می توان به طرح ریزی و اجرای کودتای ۲۸ مرداد علیه دولت قانونی کشور عزیزمان ایران به وسیله سی آی ای در سال ۱۹۵۳ اشاره کرد. همچنین حمایت آمریکا از رژیم صدام حسین در طول جنگ هشت ساله با کشور عزیزمان ایران نیز نمونه دیگری است.

نهاوندیان ادامه داد: این نوع لحن ترامپ هیچ کمکی به شرایط نمی کند و موضع او در قبال برجام شانسی جهت آنکه مورد حمایت دیگر کشورهای عضو این توافق قرار بگیرد، ندارد.

معاون اقتصادی رییس جمهور در گفت‌وگو با شبکه سی ان ان تاکید کرد که هیچ یک از طرف‌ها حاضر به مذاکره‌ی مجدد در مورد برجام نیستند و مذاکره مجدد در مورد برجام امکان

معاون اقتصادی رییس جمهور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اروپا واقعا پشت برجام خواهد ایستاد و شاید راهی جهت مذاکره مجدد باز کنند، گفت: مذاکرات مجدد امکان پذیر نیست آیا که هیچ یک از کشورهای ایران، اروپایی و روسیه و چین در مذاکرات مجدد در مورد برجام شرکت نخواهند کرد و تا زمانی که طرف های دیگر از برجام حمایت کنند و منافع برجام جهت کشور عزیزمان ایران ادامه داشته باشد کشور عزیزمان ایران نیز به برجام پایبند می ماند ولی اگر نتیجه موضع تازه آمریکا باعث از بین رفتن مزایای برجام شود در آن صورت کشور عزیزمان ایران در این باره بازبینی خواهد کرد.

واژه های کلیدی: ایران | مذاکره | اقتصادی | رییس جمهور | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog