اتوبوس بازار لوبیا قیمت حبوبات حبوبات بسته بندی شرکتی

اتوبوس: بازار لوبیا قیمت حبوبات حبوبات بسته بندی شرکتی اخبار اقتصادی نبض بازار قیمت حبوبات

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری مسابقه نزدیک «فروشنده» و «او» جهت جایزه بفتا

مراسم اعطای جوایز سینمایی بفتا در حالی امشب، یکشنبه 29 بهمن (18 فوریه 2018) برگزار می‌شود که دو فیلم «فروشنده» و «او» بالاترین شانس را جهت کسب جایزه عالی ترین ف

مسابقه نزدیک «فروشنده» و «او» جهت جایزه بفتا

مسابقه نزدیک «فروشنده» و «او» جهت جایزه بفتا

عبارات مهم : جایزه

مراسم اعطای جوایز سینمایی بفتا در حالی امشب، یکشنبه 29 بهمن (18 فوریه 2018) برگزار می شود که دو فیلم «فروشنده» و «او» بالاترین شانس را جهت کسب جایزه عالی ترین فیلم خارجی دارند.

به گزارش ایسنا، فیلم «او» ساخته پل ورهوفن به نمایندگی از سینمای فرانسه سال گذشته و در جوایز اسکار نیز از رقبای مهم عالی ترین فیلم خارجی جایزه اسکار بود ولی در نهایت مسابقه را به فیلم «فروشنده» واگذار کرد و حالا آینده نگری های جوایز آکادمی فیلم بریتانیا (بفتا) 2018 نیز حاکی از آن است که این دو فیلم شانس های مهم شاخه عالی ترین فیلم خارجی هستند.

وب سایت آینده نگری جوایز «Goldderby» اعلام کرده فیلم «او» با شانس چهار به 9 که حاصل نظرسنجی از 1600 کاربر و شش خبرنگار متخصص است بالاترین شانس را جهت کسب جایزه عالی ترین فیلم غیرانگلیسی از هفتادویکمین دوره جوایز بفتا را دارد و بعد از آن با اختلاف کم، فیلم «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی واقع شده است است که شانس دو به 9 جهت آن آینده نگری شده است است.

«اول پدرم را کشتند» ساخته آنجلینا جولی به نمایندگی از سینمای کامبوج، «کنیز» ساخته پارک چان-ووک از کره جنوبی و «بی عشق» ساخته آندری زویاگینتسف از روسیه، دیگر نامزدهای شاخه عالی ترین فیلم غیرانگلیسی جوایز بفتا هستند.

فرهادی پیش از این در سال 2012 نیز با فیلم «جدایی» نامزد کسب جایزه عالی ترین فیلم بفتا شده است بود. مراسم اعطای جوایز هفتادویکمین دوره جوایز بفتا امشب، یکشنبه 29 بهمن (هجدهم فوریه) در لندن برگزار می شود.

مسابقه نزدیک «فروشنده» و «او» جهت جایزه بفتا

واژه های کلیدی: جایزه | خارجی | سینمای | مسابقه | فروشنده | سینمایی | اصغر فرهادی | جوایز اسکار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog