اتوبوس بازار لوبیا قیمت حبوبات حبوبات بسته بندی شرکتی

اتوبوس: بازار لوبیا قیمت حبوبات حبوبات بسته بندی شرکتی اخبار اقتصادی نبض بازار قیمت حبوبات

گت بلاگز فضای مجازی تصویر + اولین خبر نبویان بعد از مصاحبه ظریف در مورد صحبت های او

سید محمد نبویان در صفحه اینستاگرامش نوشت: جهت روشن شدن حقيقت براى مردم عزيز ايران اينجانب شما را به مناظره علمى دعوت مى كنم، نه دادگاه و محاكمه و بگير و ببن

تصویر + اولین خبر نبویان بعد از مصاحبه ظریف در مورد صحبت های او

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیونگروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ سید محمود نبویان (فعال سیاسی اصولگرا، نماینده سابق مجلس و عضو جبهه پایداری) در تصویر العمل به صحبت های اخیر محمد جواد ظریف متنی را در پیج اینستاگرام خود منتشر کرد.
بیشتر بخوانید: تصویر العمل ظریف به بیانات نماینده سابق مجلس راجع به سردار سلیمانی + فیلم
نبویان در این پست نوشت:“بسم الله الرحمن الرحيم..جناب آقاى دكتر ظريف سلام عليكم شما فرمودى نبويان حتما بايد عذر خواهى و البته عذر خواهى كند.
لذا چند نكته را متذكر مى شوم:
١. اينجانب عضو هيات علمى هستم و ظاهرا شما نيز همينطور. از اين رو جهت روشن شدن حقيقت براى مردم عزيز ايران اينجانب شما را به مناظره علمى دعوت مى كنم، نه دادگاه و محاكمه و بگير و ببند.
٢. محور اين مناظره نيز دو موضوعى است كه شما نسبت به آن مسئوليت داشته ايد، يعنى:توافق برجام و توافق FATFمعتقدم كه اين دو توافق، خسارت هاى زيادى به مردم سرافراز ايران تحميل كرده و مى كند، به تعبير مقام معظم رهبرى مد ظله العالى در نامه ٢٩ مهر ٩٤ خود به جناب روحانى در مورد برجام، با این حال، محصول مذاکرات که در قالب برجام شکل گرفته هست، دچار نقاط ابهام و ضعفهای ساختاری و موارد متعدّدی است که در صورت فقدان مواظبت دقیق و لحظه به لحظه، میتواند به خسارتهای بزرگی جهت حال و آینده ی کشور منتهی شود.
پ.ن: به دليل محدوديت، اين متن را در چند بخش مى گذارم..ان شاء الله بخش هايى از متن FATF را نيز منتشر خواهم كرد.”

عبارات مهم : تصویر

لازم به ذکر هست؛ سید محمود نبویان چند روز پیش گفته بود: “ظریف به آمریکایی ها تعهد داده که در برابر کم کردن تحریم های اقتصادی کشور عزیزمان ایران سردار سلیمانی را به این کشور تحویل می دهد.”
در همین راستا وزیر امور خارجه کشورمان ظهر روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیأت دولت بیان کرد: “صحبت های مطرح شده است شرم آور است و ما می خواهیم که ایشان (نبویان) به طور رسمی بابت بیان این سخنان عذرخواهی کند چون تهمت نادرستی زده اند.
ایشان باید به خاطر بیان این سخنان توبه کنند. به عنوان یک برادر کوچک تر به ایشان این توصیه را می کنم.”

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تصویر | توافق | سردار سلیمانی | محمود نبویان | محمد جواد ظریف | اظهارات نبویان در مورد ظریف | تحریم های آمریکایی | دعوای ظریف ونبویان

تصویر + اولین خبر نبویان بعد از مصاحبه ظریف در مورد صحبت های او

تصویر + اولین خبر نبویان بعد از مصاحبه ظریف در مورد صحبت های او

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog