اتوبوس بازار لوبیا قیمت حبوبات حبوبات بسته بندی شرکتی

اتوبوس: بازار لوبیا قیمت حبوبات حبوبات بسته بندی شرکتی اخبار اقتصادی نبض بازار قیمت حبوبات

گت بلاگز ورزشی حضور افراد سودجو تهدیدی جهت فوتبال ما است/ مبالغ بالای قراردادها حق بازیکنان نیست ، حاج رضایی

کارشناس فوتبال گفت: حضور افراد سودجو در بازار نقل و انتقالات تهدیدی جهت فوتبال کشورمان هست.

حضور افراد سودجو تهدیدی جهت فوتبال ما است/ مبالغ بالای قراردادها حق بازیکنان نیست ، حاج رضایی

امیر حاج رضایی در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی کلوب خبرنگاران راجع به عملکرد تیم ملی جوانان در جام جهانی اظهار کرد: پیروانی تیم خوبی جهت این رقابتها آماده کرده هست. به نظرم بازیکنان جوان آینده فوتبال ما را شکل می دهند و سرمایه گذاری بر روی آنها به نفع فوتبال ما هست.
وی در ادامه عنوان کرد: بازیکنان جوان می توانند در جام جهانی تجربه بین المللی بدست آورند و این رقابتها به رشد فوتبالی آنها کمک می کند.

عبارات مهم : رضایی

حاج رضایی راجع به اوضاع نقل و انتقالات و پرداختی ها در لیگ برتر تصریح کرد: اکثر بازیکنان شرایط بازار نقل و انتقالات را می دانند و جهت کسب درآمد زیاد عقد قرارداد با تیم تازه خود را به روز آخر موکول می کنند. به هر حال اکثر تیمها به جز پرسپولیس فعالیت خود را در نقل و انتقالات شروع نکردند و اخبار مربوط به این عنوان در حد شایعات هست.
کارشناس فوتبال راجع به نقش دلالان در قیمت بالای بازیکنان اظهار کرد: به نظرم لفظ دلال درست نیست و باید از کلمه سودجو استفاده کنیم. بعضی از افراد سودجو وارد بازار نقل و انتقالات شدند و باعث زیاد کردن رقم قرارداد بازیکنان می شوند. اگرعملکرد فدراسیون فوتبال ضعیف باشد این افراد سودجو بهتر کار خود را در فوتبال پیش می برند. در غیر این صورت فدراسیون نیرومند جلوی این افراد را می گیرد و اجازه تظاهر به این افراد را نمی دهد.
وی در ادامه عنوان کرد: به هر حال افراد سودجو نقش پررنگی در فوتبال ما دارند و حتی در روزهای گذشته چند نفر به علت کارهای غیر قانونی در نقل و انتقالات دستگیر شدند. به نظرم تیمها باید از مدیربرنامه هایی با مجوز قانونی استفاده کنند تا در آینده با مسئله مواجه نشوند. همچنین حضور افراد سودجو در نقل و انتقالات تهدیدی جهت فوتبال کشورمان هست.
حاج رضایی راجع به اینکه قیمت بازیکنان با سطح فوتبال کشور عزیزمان ایران همخوانی دارد یا نه! بیان کرد: به نظرم سطح فوتبال کشور عزیزمان ایران در حدی نیست که بازیکنان مبالغ بالایی دریافت کنند. همچنین مبالغ اوج حق بازیکنان فعلی نیست. شرایط اقتصادی کشور هم در زیاد کردن مبالغ بازیکنان تاثیر گذاشته هست.
حاج رضایی راجع به ارزیابی اش از سطح کیفی مربیان داخلی و خارجی در فوتبال کشورمان بیان کرد: به نظرم ملیت مربی مهم نیست و سطح کیفی مربیان اهمیت دارد. مربیان ایرانی خوبی در کشور داریم که تیمها کمتر از آنها استفاده می کنند. به نظرم کلوب ها باید به مربیان داخلی اعتماد کرده و هدایت تیم خود را به آنها بسپارند. مربیان خارجی هم باید دانش های خود را در اختیار مربیان داخلی بگذارند تا آنها نیز با فوتبال روز دنیا آشنا شوند.
کارشناس فوتبال در آخر راجع به اینکه تیم ملی به جام جهانی روسیه افزایش می کند یا نه، خاطر نشان کرد: نتیجه های فوتبال قابل آینده نگری نیست ولی امیدوارم تیم ملی روز 22 خردادماه برابر ازبکستان پیروز شود تا 2 بازی نهایی اش حکم تشریفاتی داشته باشد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: رضایی | فوتبال | فوتبالی | بازیکنان | نقل و انتقالات | رقم قرارداد بازیکنان | امیر حاج رضایی | کارشناس فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog